Testováno ve Vlčárech u pana Desenského

Odvážili jsme se oslovit známého psího psychologa, chovatele a majitele psí smečky, zda by otestoval náš Sharebag. Po řadě dotazů při úvodním telefonátu pan Desenský nakonec souhlasil a domluvili jsme si termín předání. "Nejsme paparazzi" ... oznámili jsme po příjezdu, "jde nám o otestování našeho sdíleného pelíšku, Váš názor a o případná vylepšení ", načež jsme Sharebag vybalili a pan Desenský otevřel přední i zadní vchod do jeho srubu. To byl signál pro smečku, která se nahrnula oběma vchody dovnitř. Nálada byla výborná a na Sherbagu se postupně střídal jeden hafan za druhým ... někdy tam byli i tři najednou. "Je to pěkně měkké, to se jim bude líbit, komentoval." Nutno podotknout, že dvě odrostlá štěňata byla zaujata červenou cedulkou Silviger.  "No, to by mohl být pro majitele nenechavých štěňat trochu problém", glosoval s úsměvem pan Desenský. 

Během dvou testovacích měsíců jsem několikrát panu Desenskému volal a ptal se, zda je vše v pořádku, načež se mi vždy trochu ulevilo, když mi potvrdil, že náš Sharebag je v permanentním zápřahu a bez problémů odolává hrabošení i dovádění. "Téměř všichni psi se na pelechu střídají, přes den na něm blbnou štěňata, navečer tam lehává ta moje nejstarší - ráda si pohoví. S fenama tady odpočívají i kamarádi co mi pomáhají s útulkem a líbí se", dodal. 

Když jsem přijel na závěrečnou schůzku a zeptal se, jak by výrobek ohodnotil, odpověděl. 

"Všechno je dobrý, pevný a příjemný látky, spodní matrace, měkká výplň a dostatek místa. Čuby na pelechu ani moc nehrabou, to mě překvapilo, klasický tuhý pelech je většinou tady u mě po pár dnech zničený. Vyhovuje jim poddajný tvar ve kterém si vyleží důlek vlastně jako venku v trávě. Jedině cedulka došla k drobné úhoně ... jak jsem předpokládal ... ". 

Jsem moc rád, že náš Sharebag v zátěžovém testu a permanentním používání (24/7) ve Vlčárech obstál a vážím si toho, že na můj dotaz, zda by se nestal pan Desenský ambasadorem naší značky odpověděl "rád, myslím, že je to unikátní pelech, psi si ho oblíbili". 

... a protože bylo venku krásně tak nám nakonec na zahradě s Kajrýškem a Lajlinkou na Sharebagu pan Desenský zapózoval.

 

IMG_8907

Zpět do obchodu