SHARED JOY

Protože sdílená radost je dvojnásobná,

budeme ji rádi sdílet nejen s našimi čtyřnohými kamarády, ale i s Vámi. 

První SHAREBAG jsme si doma ušili sami pro sebe ze zcela jednoduchého důvodu. Na zemi to nebylo příliš pohodlné a v běžném pelíšku nám bylo s naším pejskem hodně těsno. 

Vybrali jsme látky, které byly příjemné na dotek, lehké a vydržely hraní i častější praní. Aby se schovaly poztrácené chloupky a drobná nečistota přinesená na tlapičkách, opatřili jsme látku vlastním vzorem (aguti). Postupně jsme ve vaku testovali rozličné výplně (od pohankových slupek po drcenou paměťovou pěnu), optimalizovali jsme velikost (vzhledem k pohodlí i místu v bytě), doplnili a zafixovali praktickou vnitřní vložku (ta je úžasná, mazlík se nikdy "neprovrtí" až na studenou zem). 

...

Zájem našich kamarádů a sousedů, kteří k nám chodili na návštěvy, nás hodně a mile zaskočil. Jejich prosby o ušití našeho vaku jsme nemohli odmítnout a tak vznikly další barevné varianty, které ladily s kožíšky jejich mazlíků. 

Nakonec jsme ještě doladili polštářky a dečky, které jsme v pelíšku používali. 

A protože už to nebyl jen obyčejný vak, ale ‚‚náš‘‘ vak, který jsme sdíleli s našimi chlupáči a kamarády, dali jsme mu jméno ... SHAREBAG. 

...

Věříme, že páníčků a paniček, kteří sdílejí náš přístup ke čtyřnohým kamarádům (že mazlík je miláček, kámoš, rošťák, ale do postele a na gauč nesmí) je určitě víc a podobné kontaktní místo by doma rádi měli také.

Proto jsme vše učesali, doladili, zjednodušili, zaregistrovali a rozhodli se o náš SHAREBAG se s Vámi ‚‚šérnout‘‘.

Jsme si jistí, že řada z Vás objeví jeho kouzlo a budete ho používat stejně rádi a často jako my.